Wat een indrukwekkend project! Vorige week hebben wij het Integraal Kind Centrum Molensloot in De…

Nieuwbouw KC Diamant
Aan de Diamanthorst in Den Haag realiseert Blanksma bouw in opdracht van Lucas Onderwijs en de gemeente Den Haag de uitbreiding van het Diamant college. Op de locatie van de uitbreiding is gestart met het slopen van de oude gymzaal.
De uitbreiding van KC Diamant is 2.754 m2 groot en verdeeld over 3 bouwlagen. Om de samenwerking tussen PO en VO te versterken is de nieuwbouw voor het Kindcentrum op elke verdieping met het bestaande gebouw van het Diamant College verbonden.
De nieuwbouw biedt een onderkomen voor basisschool De Vuurvlinder, Peuterspeelzaal Extra en Kinderdagverblijf 2Samen. Op de 1e verdieping wordt de nieuwe gymzaal voor het Diamantcollege gerealiseerd.
De nieuwbouw wordt opgebouwd uit een stalen skelet met een kalkzandsteen binnenblad en metselwerk gevel en zal voldoen aan Frisse Scholen klasse B en BENG.
Dit bericht heeft 0 reacties